X-RAY Sistemleri

Smiths Detection, güçlü X-ray sistemlerinden patlayıcı tespitine ve kimyasal tanımlama ekipmanlarına kadar farklı ürünlerle çözüm sunar.

50 yıldan fazla tecrübesiyle alanında uzmanlaşan Smiths Heimann küçük bir biletten koca bir kamyona kadar her şeyi görüntüler.  

Ne tür ürüne ihtiyacınız var?

Biyolojik Saldırı Araçlarının Tespiti

Biyolojik tehditlerden korunma uzun zamandır Smiths Detection’un odak noktası olmuştur. Biyolojik tehditlerin tespiti için oluşturduğumuz gelişmiş teknik ekipmanlarla bioterörizmle mücadele için rol alıyoruz.

 

Kargo & Araç İnceleme

Smiths Detection, gümrük memurlarının ve güvenlik uzmanlarının hassas konulardaki kişi ve mal geçişi konusundaki tutumlarını çok iyi anlayarak vergi kaçakçığı ve illegal şeylerin geçirilmesi gibi gizli terör tehditlerinin açığa çıkarılması için çözümler üretir.

 

Kimyasal Saldırı Tespiti

Askeri kuvvetler için kimyasal silahlar onlarca yıldır önemli bir sorun teşkil etmektedir ve kara ve deniz operasyonlarını olumsuz derecede etkilemektedir. Bu tehdit ayrıca sivil nüfusu da önemli derecede etkileyebilir.

 

Kimyasal Madde Tespiti

Kimyasal bir olay olduğunda görevlilier hangi madde ile karşı karşıya olduklarını bilmek zorundalar. Bizim işimiz burada görevlileri bilinmeyen tehlikeyle yüzleşmek için gerekli ekipmanları sağlamaktır.

Entegre Sistemler

Smiths Detection, tehlike ortamında güvenlik personeline yardımcı olabilecek bütün profesyonel çözümleri entegre olarak sunar. 

 

 

Patlayıcı Tespiti (Likit)

2006 yılında Londra’dan ABD ve Kanada’ya gidecek uçakları sıvı patlayıcılarla patlatma girişiminin başarısız olmasından bu yana, yolcuların kabin bagajlarına 100 ml’den fazla sıvı alınmasına izin verilmiyor.

 

Patlayıcı / Narkotik Tespiti

Ölümcül tehditlere karşı geliştirdiğimiz ürünlerimiz, ayrıca uluslararası illegal uyuşturucu akışıyla mücadele için de kullanılabilir. Bu işlemi yapan cihazlarımız, el dedektörü ve masaüstü dedektörler olarak mevcuttur.

 

İnsan Görüntüleme Sistemi

Smiths Detection, tespit ve kimliklendirme teknolojilerinde illegal ve tehlikeli maddelerin tespitinde uzman dünya lideri bir markadır. Çözümlerimiz çoklu ve modern teknolojilerin kombinasyonundan oluşup, katmanlı bir güvenlik sağlar.

Radyasyon Tespiti

Smiths Detection, kimyasal, biyolojik, patlayıcı, radyoaktif ve kaçakçılık gibi konularda hükümet düzenlemelerine uyan dünyanın lider sağlayıcısıdır.

 

Güvenlik Kontrol Noktası Çözümleri

Smiths Detection, havaalanları, terminaller, binalar ve özel etkinlikler için rakipsiz denecek kadar çok güvenlik çözümü sunar. Sistemimiz, silahlara, tehlikeli ve illegal araçlara ve narkotiklere karşı insanları ve bagajlarını tarar.

 

X-RAY İzleme

Smiths Detection, patlayıcıların, silahların, kaçak malzemelerin tespiti için en önemli faktör olan en yüksek kaliteli görüntüyü sağlar. Dünya çapında bizim X-ray cihazlarımız, havacılık güvenliği, gümrük incelemesi ve kritik ulusal altyapıların güvenliğini sağlar.