CCTV/IP Kamera Sistemleri

CCTV/IP Kamera Sistemleri

Şirket Profili

Dallmeier, görüntü işleme teknolojisinin yanı sıra, video kayıt ve aktarım teknolojilerini 30 yılı aşan tecrübesi ile sağlayan ve CCTV/IP sistemlerinde dünya çapında öncü firmadır. Gelişen bilgi birikimi ve tecrübesi ile Dallmeier yazılım ve yüksek kaliteli kayıt cihazı teknolojilerinin yanında, büyük ölçekli projelerde mükemmel şekilde entegre bileşenlerden oluşan çözümler sunmaktadır. Dallmeier kurulduğu andan itibaren kendi yenilikçi gelişmeleri, yüksek kalite ve güvenilirlik üzerine odaklanmıştır. Dallmeier, Almanya’da bütün bileşenleri kendisi üreten ve geliştiren tek firmadır. Bu yelpaze kayıt cihazlarından kameralara, akıllı video analizlerinden yönetim sistemi yazılımlarına kadar uzanmaktadır. Dallmeier kalitesi, Alman Malı ! Dallmeier’in gelişen teknolojisi CCTV IP sistemlerinde ve uluslararası dijital video izleme sistemleri konusunda Dallmeier’ı uluslararası bazda lider duruma getirmiştir.

İlk Kayıt Cihazı
Dallmeier 1984 yılında Regensburg(Münih)’te Dieter Dallmeier tarafından kurulmuştur. Firma ilk dijital hard disk kayıt cihazını 1992 yılında Essen’deki güvenlik fuarında tanıttı. Çok küçük bir hard disk kapasitesi olmasına rağmen bu cihaz(PC mimarisi ile oluşturulmuş alarmlı video sensörü. 486/33mHz işlemci ve 100 MB hard disk) işe yarar bir çözümdü ve başarıya giden yolda en önemli adım olmuştur. Bugün dünya üzerinden 1 milyondan fazla kamera Dallmeier kayıt cihazlarına kaydedilmektedir.

Farklı Kullanım Alanları
DIN EN ISO 9001:2000 sertifikalı firma yeni sistemler üreterek güvenlik pazarındaki yerini koruyup geliştirmiştir. Yazılım, donanım ve diğer tüm bileşenlerdeki gelişmeleri kullanarak, farklı endüstrilerde (benzin istasyonları, bankalar, casinolar vb.) ihtiyaçlar karşılanmıştır: Wavelet sıkıştırma ile multi-track yöntemi, Linux bazlı kayıt, MPEG-2 tabanlı kayıt vb.

Yüksek Kaliteyi Kanıtlayan Sertifikalar
Dallmeier’ın ana odak noktası güvenlik uygulamaları için yüksek çözünürlüklü kayıt sistemleridir. Bunu yapmak için modüler donanım ve yazılım mimarileri müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kombine edilir.

Dallmeier’ın müşteri gereksinimlerini ve yüksek kalite standartlarını sağlmaya yönelik yaklaşımı, bir çok uluslararası standart oluşumları tarafından sertifika almasını sağlamıştır. (VdS,LGC Forensics, DGUV Test / UVV-Kassen, IZB/FIDUCIA). Şirketin kaliteye ve cihaz ömrüne verdiği önem, uzun garanti süreleri ve satış sonrası garanti uzatmaları ile gösterilebilir. Müşterilerin sorun ve istekleri için müşteri telefon hattı ve online partner forumları mevcuttur. Partner forum etkili bilgi alışverişi için oluşturulmuş ve İngilizce ve Almanca olarak bir çok veri mevcuttur. Bunun yanı sıra şirket müşterilere yerinde profesyonel eğitim sağlamaktadır.

Dünya Çapında Teknoloji Lideri
2000 yılında firmada çalışan kişi sayısı 21’den 250’ye yükselmiştir. Bu gelişme alandaki teknolojik gelişmeleri izleyerek ve araştırma geliştirme çalışmaları sürdürerek gerçekleşmiştir.

Dallmeier dijital video kayıt ürünleri ve sistemleri dünya çapında 60’dan fazla ülkede pazarlanmaktadır. Dallmeier’ın gelişme stratejisi ise, diğer ülkelerde resmi ofisler açarak yeni pazarlara ve yeni sektörlere girip market payını artırmaktır. Diğer ülkelerdeki ilk ofis 2001 yılında İngiltere’de açılmıştır ve İngiliz müşteriler yerel bazda kaliteli hizmete kavuşmuşlardır. Bunun yanı sıra Fransa, Italya, İspanya, Macaristan, İskandinav Ülkeri, İsviçre, Avustralya, Yeni Zelanda, Rusya, Güney Afrika ve ABD’de Dallmeier ofisleri bulunmaktadır.