Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Kurulumu, Konfigürasyonu, Bakımı ve Kullanımı Kolay  • Tüm dedektör bölgeleri için arka aydınlatma özelliğine sahip LCD ekran ve durum göstergesi
  • Sezgisel çalıştırma için kendinden açıklamalı simgeler
  • Biri olaylar diğeri de çalışır durumdaki testler olmak üzere her biri 1000 girişe sahip iki geçmiş fonksiyonu
  • Bosch`un sunduğu üstün kaliteye ve güvenilirliğe sahip, EN 54`e göre tam onaylı
  • Genel panel konfigürasyonunu kolayca kontrol etmek için otomatik kaydırma fonksiyonu

  FPC-500 Konvansiyonel Yangın Paneli

  Konvansiyonel Yangın Paneli 500 Serisi, küçük ve orta ölçekli tüm mekanlar için ideal ve güvenilir bir yangın alarm çözümüdür. Dükkan, market, depo, ofis binaları, okul, orta ölçekli otel ve hastane, müze, fabrika, fuar alanları ve benzer türde yapılarda, tüm beklentilerinizi karşılar. FCP-500 serisi, 3 ayrı kontrol paneli olarak maksimum 8 bölge ve 256 dedektör kullanımına imkan vermektedir. Bu sağlam panellerin modern, estetik tasarım ve boyutuyla kullanıldığı alana sadelikle uyum sağlar.

  Zamandan ve Paradan Tasarruf Edin

  500 Serisi panelleri, eğitim gerektirmeden ya da çok az bir eğitimle kolayca kurulum ve sonrasında bakım yapabilirsiniz. Bütün fonksiyonlar kendinden açıklamalıdır, böylece müşterileriniz hızlı bir şekilde bunları kullanmayı öğrenirler. Çok sayıda özellik, her adımda kurulumu ve çalıştırmayı kolaylaştırır.

  Yanlış Alarmlar Konusunda Endişelenmeyin

  500 Serisi paneller yanlış alarm olasığılığını en aza indirir. Panelleri, alarm oluşması için en az 2 bölge veya dedektörden teyid alması veya manuel olarak tarafınızdan alarmın doğrulanması için programlayabilirsiniz.